ADABTE , Barış Özcan’ın Uyguladığı “Zinciri Kırma” Metodunu Uygulamaya Başlıyor.

Yürüteceğimiz “Zinciri Kırma” Programına Dahil Olmak İsteyen Firmalar Arasından Her Ay Seçilecek 3 Firma ile Etkili Dış Ticaretin Formülünü Paylaşma Hedefiyle Harekete Geçiyoruz. Uyguladığımız Yöntemlere Barış Özcan’ın Sunumuyla Hazırladığımız Videoda Erişebilir ve Dilerseniz Aşağıdaki Formu Doldurarak Programımıza Kayıt Olabilirsiniz. Hadi Başlayalım !

  "Zinciri Kırma" Programına Dahil Olmak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Eksiksiz Doldurunuz

  Bilgilendirme:
  Barış Özcan'ın yıllardır uyguladığı "Zinciri Kırma" metodolojisinden aldığımız motivasyonla, kuruluşumuzun 9. yılına özel olarak biz de verilerin gücünden daha çok firmanın faydalanmasını sağlamak için harekete geçiyoruz.
  Hedefimiz, her ay 3 firmamıza verilere dayalı yöntemlerden oluşan hizmetlerimizden en uygun olanını deneyimletmek ve dış ticaret hacimlerine katkı sağlamaktır.
  "Zinciri Kırma" Programı Kapsamı ve Kuralları:

  • Çalışmamız her ay 3 ayrı firma ile yürütülebilecektir.
  • Firmaların, doldurdukları form üzerinden mevcut durumu analiz edilecek ve firmaya faydalı olabilecek hizmetlerimizden bir tanesi, ADABTE Operasyon Birimimizce belirlenerek; seçilen firmalar ile paylaştıkları iletişim bilgileri üzerinden iletişime geçilecektir.
  • Firmanıza fayda sağlayacak bir hizmetimizden beklemeden faydalanmak istemeniz durumunda https://adabte.com/iletisim/ linkindeki iletişim formundan ilgilendiğiniz hizmeti seçerek bize ulaşabilirsiniz. Proje direktörlerimiz, sizinle iletişime geçerek çalışma kapsamı ve öğrenmek istediğiniz detaylar hususunda sizi bilgilendirir.

  6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Aydınlatma Metnini Ve Muvafakatname Metni'ni okumak için tıklayın.