İhracat ve ithalat yapılacak hedef
ülkeleri tespit ederiz
Danışmanlık Müşteri ve tedarikçi portföyü
oluştururuz
Dış Ticaret Operasyonu Dış kaynaklı dış ticaret ekibiniz olarak çalışırız Yurtdışındaki direktörlerimizle
sizi temsil ederiz (pazarlama,
satın alma, asistanlık)
Dış Ticaret İstihbaratı İş Birliği
Hedef Ülke Raporu Oluşturma
ADABTE International, Türk firmalarının ürün ve hizmet ihracatını en kolay ve kazançlı şekilde yapmalarını sağlamak için sektör verilerini analiz eder, pazar araştırması yapar ve hedef ülkeyi belirler.
Daha fazla oku
Portföy Oluşturma Hizmeti
ADABTE International firmanız için potansiyel müşterilerin ve işletmeniz için önemli tedarikçilerin doğru belirlenmesi için portföy oluşturmanızı sağlar.
Daha fazla oku
Dış Ticaret Temsil Hizmeti
ADABTE International, dış ticarete yeni başlamış ya da başlamayı düşünen firmalara temsil hizmeti sunar. İthalat ve ihracat temsilcilikleri, istenilen kalitede malın, doğru ülkelerle ve doğru kişilerle optimum fiyat düzeyinde ticaretinin yapılmasını sağlar.
Daha fazla oku
Dış Ticaret Pazarlama Ofisi
ADABTE International Pazarlama Ofislerimiz Çin, Vietnam, Rusya gibi dış ticaret açısından önemli ülkelerde firmalar için hazırladığımız stratejileri yerel dilde uygulamaya koyar.
Daha fazla oku
Dış Ticaret Veri Tabanı
Sizlere B2B satış işlemlerinizi kazançlı bir şekilde gerçekleştirmeniz için gereken verileri doğru zamanda ve güvenilir bir şekilde sunuyoruz.
Daha fazla oku
İş Geliştirme Asistanlık Hizmetleri
ADABTE International, firmalar tecrübeli, bilgili ve organize bir yapı oluştururken işlerinin durmadan ilerlemesini sağlamak için baştan sona olan tüm süreçte asistanlık hizmetleri sunuyor.
Daha fazla oku
Belge Tescil Hizmetleri
ADABTE International olarak, gümrükleme sürecindeki uzmanlık gerektiren belgelendirme işlerini hızla ve en doğru şekilde gerçekleştirmek için özel Belge Tescil Hizmetleri sunuyoruz.
Daha fazla oku